Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Дерево Героя

Date: 12 квітня о 11:08, Refreshed 15 квітня о 09:08

Учні нашого ліцею долучилися до проведення обласного
природоохоронного флешмобу з висадки дерев «Дерево Героя»,
присвячений Всесвітньому Дню Землі, у рамках проєкту Президента України
Володимира Зеленського «Зелена країна» та ініціативи «Ліси Героїв»
Столичного лісового офісу ДП «Ліси України». На території ліцею було посаджено яблуні на честь односельців та випускників Тарасівського ліцею Статкевича Ігоря, Кошарного Євгенія, Шеремети Сергія,
які віддали своє життя в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України-неньки.

Статкевич Ігор Вікторович

12 травня 1993 року в сім’ї Віктора Миколайовича та Юлії Петрівни Статкевичів народився довгоочікуваний синочок, якого назвали Ігорем (в перекладі з грецької означає «багатий», «щасливий») в надії на те, що в нього життя буде щасливим та багатим.

В сім’ї Статкевичів панували любов, повага, дружба. Ці чесноти й передалися любому синочку від батьків.

1 вересня 2001 року Віктор Миколайович і  Юлія Петрівна привели Ігоря в перший клас Тарасівської школи, де він і здобув повну загальну середню освіту.

Ігор був учнем допитливим, старанним, вихованим. У його зошитах та портфелі завжди був порядок. Любив читати, а особливо слухати казки. Доволі часто задавав питання типу «чому?», «навіщо?», «звідки?». З учнями був дружелюбний, за що з ним всі хотіли дружити.»

Соловйов Олександр, однокласник Ігоря, згадує: «В шкільні роки Ігор був мій найкращий друг. Ми з ним доволі часто разом виконували якусь роботу чи домашні завдання, ходили в кіно, на риболовлю. З 5 по 11 клас сиділи за однією партою. Соромно зараз говорити, але інколи я в нього списував, за що перепадало від вчительки і мені й Ігорю. Він був справжнім другом, який завжди підставить своє плече в години радості й туги. Ігор завжди буде в моїй пам’яті та серці. Говорячи про Ігоря, згадується тільки приємне, позитивне. В початкових класах дівчатка нашого класу всі в нього були закохані, тому що він був веселий та уважний.

Кириленко Тетяна, двоюрідна сестри Ігоря, говорить: «Ми з Ігорем жили по сусідству, разом росли. Він старший за мене на 2 роки, але мені здавалося, що він набагато старший був, тому що постійно мною опікувався, захищав, навчав. Я завжди в усьому його слухалася, бо вірила, що все, що він говорить чи робить, правильно. Ігор для мене не просто брат, а дуже рідна людина. Коли ми стали дорослі, я з ним могла порадитися, розповісти про наболіле. Він завжди було вислухає, порадить, допоможе, розрадить. Мені зараз його дуже не вистачає. Коли почалася війна, я була впевнена, що Ігор не буде стояти в стороні і піде захищати нашу рідну Україну. Так і трапилося. Мені його дуже не вистачає. Біль і сум у серці й душі залишиться назавжди»

Дружина Ігоря, Шаравара Наталія, говорить про нього зі щемом в серці:

«Ми з Ігорем дружили ще зі шкільної парти, а потім дружба переросла в палке кохання, від якого 24 червня 2011 року народилася наша донечка Марійка. Після школи ми разом з ним у 2010 році (я після 9, а він після 11 класу) вступили до Білоцерківського технолого-економічного коледжу. Було непросто і вчитися, і донечку няньчити, але, дякуючи Ігорю, ми з ним справлялися, завжди була його допомога та підтримка. Марійка дуже схожа на свого тата і вродою, і характером, навіть судження якісь висловлює так, як тато. Доля нас розвела по різні береги, але він завжди буде жити в наших серцях».

З початком повномасштабного вторгнення  росії в рідну Україну-неньку війна торкнулася кожного українця. Всіх нас об’єднала одна мета: вберегти свою Батьківщину.

Ігор Вікторович Статкевич, ніколи не перебуваючи на військовій службі, пішов добровольцем. Призваний був 25 серпня 2022 року Білоцерківським РТЦК та СП Київської області. Був солдатом-водієм десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти військової частини А0281. Неодноразово виконував бойові завдання. Але 29 грудня 2022 року загинув в районі населеного пункту Лиман Краматорського району Донецької області.

Ми всіх покинули  й пішли

У Богом суджену дорогу,

Щоб мир здобути й перемогу

Ми живемо, пам’ятаємо і точно вже знаємо: «Герої не вмирають, вони часточку себе в наших серцях залишають». Наш обов’язок – памятати , що завдяки таким хлопцям, збудуємо вільну і незалежну державу – нашу рідну Україну..

Comments:
Only authorized users can leave comments.